1
Opublikowano w

Brązowy medal podczas Mazowieckiego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Ignaców- Mińsk Mazowiecki 2026.

Piłkarze naszego klubu Olimpiad Specjalnych wrócili z brązowymi medalami z Mińska Mazowieckiego.
Opublikowano: 16.05.2024

Pomimo niesprzyjającej pogody i braku doświadczenia, nasi zawodnicy świetnie poradzili sobie podczas Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, rozgrywanego w Mińsku Mazowieckim. Pierwsze dwa mecze zremisowaliśmy strzelając po jednej bramce, natomiast w ostatnim przegraliśmy. Udało nam się zająć trzecie miejsce. Zawodnicy przygotowywali się do tych zawodów, uczęszczając we wtorki na treningi w ramach zajęć SKS. Opiekunem drużyny jest pan Piotr Mościcki. 

1
2
4
3

 

5